• Europoslankyňa Miriam Lexmann diskutovala so žiakmi o EÚ

• 17.04.2023 07:27
        • Žiaci mali možnosť naučiť sa niečo nové o činnosti Európskeho parlamentu, Európskej komisie a Európskej rady priamo od europoslankyne Miriam Lexmann a komunikačného manažéra z Kancelárie Európskeho parlamentu v Bratislave Jana Pátka.

• Deň zdravia 2023

• 17.04.2023 07:22
        • V utorok 4.apríla 2023 sa uskutočnil už 10.ročník Dňa zdravia, ktorý sa konal pri príležitosti Svetového Dňa zdravia. Po troch rokoch konaných len v online podobe sa mohli žiaci 1. a 2. ročníka konečne stretnúť pri tradičných aktivitách venovaných zdravému životnému štýlu.
        • Veľtrh podnikateľských talentov – boli sme tam!

• 12.04.2023 07:54
        • Naša študentská firma Krištáľkovo sa v utorok 28. marca 2023 zúčastnila veľtrhu v nákupnom centre Avion. Účasť celkovo 52 študentských firiem z celého Slovenska bola pre nás príliš silnou konkurenciou - medailu sme síce nezískali, ale zážitky, skúsenosti, zručnosti a kontakty sú pre nás veľmi užitočné.
        • Jeden deň stredoškolákom 2023

• 05.04.2023 07:49
        • Po dvojročnej covidovej prestávke sa opäť na pôdu školy vrátila projektová aktivita Jeden deň stredoškolákom. Zo 40 prihlásených žiakov 9. ročníka základných škôl sa jej dňa 7. marca 2023 zúčastnilo 38 žiakov z 28 bratislavských a mimobratislavských ZŠ.
        • Marketér Filip Kuna hosťom na našej škole

• 03.04.2023 12:58
        • Content marketér Filip Kuna z firmy Strossle sa so žiakmi 1. – 3. ročníka podelil o tipy a rady ako tvoriť hodnotný obsah na sociálnych sieťach, weboch a ako tvoriť kvalitnú reklamu.
          Filip Kuna žiakom predviedol, že službu jeho firmy používajú každý deň ani o tom nevedia. Venuje sa natívnej reklame, ktorá pod článkami na weboch láka čitateľov na preklik na iné podniky, služby a tovary, ktoré sú ako reklamy medzi odkazmi na iné články. Každý klik a prezretie natívnej reklamy mu do firmy prinášajú peniaze.