• VIANOČNÁ VÝZVA - KOĽKO LÁSKY

• 06.12.2023 08:37
        • Na prelome novembra a decembra sa naša škola zapojila do projektu Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?, ktorý už 6 rokov pomáha seniorom po celom Slovensku.
        • Exkurzia do Viedne

• 01.12.2023 08:08
        • Dňa 27.11.2023 sa žiaci II.C a II.D triedy zúčastnili exkurzie do Technického múzea vo Viedni, kde mohli vidieť aktuálnu expozíciu a vyskúšať si mnoho interaktívnych exponátov. Okrem múzea mali možnosť zažiť aj vianočnú atmosféru vyzdobených viedenských ulíc v okolí Stephansplatzu a vysvietených vianočných trhov.
        • Okresné kolo v basketbale stredných škôl

• 01.12.2023 07:53
        • Dňa 29.11.2023 sa tím žiakov našej školy (Julian J., Daniel H., Jakub M., Hugo V., Erik K., Marcus Z., Šimon G. a Patrik L.) zúčastnil OKRESNÉHO KOLA V BASKETBALE STREDNÝCH ŠKÔL. Chlapci si svojou výbornou hrou vybojovali 3. miesto a my im k tomuto úspechu srdečne blahoželáme!