• Niečo z protidrogovej prevencie

• 23.09.2022 08:45
        • Užívanie drog sa stalo súčasťou spoločnosti a preto sme sa na začiatku školského roka rozhodli zorganizovať pre tretí ročník diskusiu o ich nebezpečnosti.  Drogy či už legálne, ktoré sú do istej miery tolerované spoločnosťou (alkohol, lieky, tabak...), alebo tie nelegálne, ktoré spoločnosť odmieta a trestná sú všade okolo nás. Našou ambíciou je dostatočná informovanosť mladých o problémoch spojených so zneužívaním omamných a psychotropných látok.
        • PREDPREMIÉRA MATURITY V DUÁLE

• 19.09.2022 14:21
        • V tomto školskom roku medzi maturantmi našej školy budú 1.-krát študenti duálneho vzdelávania.
          Formou ich praktickej maturitnej skúšky bude okrem iného vypracovanie a obhajoba projektu.
        • Návšteva III.A na Magistráte hlavného mesta SR Bratislavy

• 16.09.2022 16:25
        • Dňa 15. septembra sme si pripomenuli Medzinárodný deň demokracie, ktorej podpora a ochrana je stále veľmi aktuálna ba až naliehavá.
          Demokracia nie je ani v dnešnej dobe samozrejmosťou a preto je dôležité podporovať práva občanov. Jedným zo základných práv občanov v demokratickej spoločnosti je volebné právo.
        • Škola v praxi 2 – spoločný projekt OA a spoločnosti ADIENT

• 06.07.2022 07:26
        • Piatok 17. júna bol pre šiestich tretiakov ich posledným dňom v BBC (Bratislava Business Center) firmy ADIENT v centre Bratislavy. Jednotlivé oddelenia firmy a ich činnosť predstavili v záverečnom projekte vo forme prezentácie v anglickom jazyku.