• Zaslúžený koncoročný výlet do Rakúska

• 06.07.2023 07:07
        • 40 zamestnancov školy (súčasných aj bývalých) s rodinnými príslušníkmi spoločne vycestovalo na koncoročný výlet do rakúskeho Melku. 4. júl 2023 sa preto zapíše do našich spomienok ako deň, kedy sme zažili príjemne strávený spoločný čas, sprievodcovský výklad v kláštore, veľa smiechu, veľa vtipných príhod, dobrej nálady, popoludnie v anglických záhradach, ochutnali sme dobré jedlo a v neposlednom rade sme si užili veľa oddychu v dobrej spoločnosti, čo máme ako odmenu za celoročnú prácu.
        • Vyhodnotenie výtvarnej súťaže „Zdravý životný štýl mojimi očami“

• 03.07.2023 08:25
        • Pri príležitosti Dňa zdravia, ktorý sa konal ma škole 7.4.2023, prebiehala aj výtvarná súťaž „Zdravý životný štýl mojimi očami“, do ktorej sa zapojili žiaci z rôznych ročníkov. Výkres mohol byť zhotovený akoukoľvek technikou (akvarel, pastel, tempera,...), formát A3 - A5. Všetky práce boli vyvesené vo vestibule školy a do hodnotenia sa okrem odborníkov zapojili aj žiaci.  Hlavnými hodnotiacimi kritériami boli: nápaditosť, originalita a úroveň výtvarného prevedenia výtvarnej práce.
        • Získali sme Hlavnú cenu v celoslovenskej súťaži Spotreba pre život s časopisom EKOPIS

• 03.07.2023 08:22
        • Chceli by sme sa s Vami podeliť o náš úspech a ukázať Vám  časopis - EKOPIS, ktorý sme vytvorili my, dievčatá z 3.C (Nataša, Sabrina a Veronika) a učiteľky – pani Kováčová a pani p.Vilikovská.
          Keď sme sa pustili do tvorby tohto časopisu, naším cieľom bolo, prirodzene, uspieť. To sme ale nečakali, že naša tvorba sa porote tak zapáči, že vyhráme HLAVNÚ CENU. Našou výhrou bol pobyt v Červenom Kláštore, ktorý sme si veľmi užili. Sme veľmi vďačné, že nám pani učiteľky verili a že sa do toho pustili s nami.  Ďakujeme :)
          Nataša, Sabrina a Veronika 3.C
        • Výlet do Budapešti

• 03.07.2023 08:14
        • Koniec školského roka si triedy I.A a I.C spríjemnili celodenným výletom do Budapešti.
        • Škola v praxi 3 – prax tretiakov vo firme ADIENT

• 03.07.2023 08:12
        • Celý školský rok sa 6 žiačok z tried III. A a III. C zúčastňovalo praxe vo firme ADIENT v ich BBC (Bratislava Business Center) v centre Bratislavy. Každý piatok sa žiačkám venoval určitý team a oboznamoval ich so svojou náplňou práce. K našim študentkám pristupovali ako k rovnocenným partnerom a pripravili v testovacej verzii programu SAP a iných programoch praktické úlohy zo všetkých oblastí. Spoločné teambuildingy, lektorovanie v angličtine, rovnocenné vzťahy – to všetko mohli zažiť a „ochutnať“ tak skutočné pracovné prostredie a podnikovú kultúru firmy Adient.