• Úspešní žiaci na medzinárodnej internetovej súťaži INTERSTENO 2023

• 19.06.2023 07:13
        • Žiaci 1. – 3. ročníka sa v apríli zúčastnili súťaže v písaní na počítači INTERSTENO 2023 v spolupráci s Internetovou školou ZAV. Podmienkou bolo dosiahnuť stanovené výkony a písať rýchlo a presne, aby sa umiestnili vo svojej kategórii medzi tými najlepšími. Žiaci písali 10-min odpisy v materinskom jazyku a cudzích jazykoch (EN, DE, FR, CZ, ES, HU).
        • Naši žiaci na súťaži Mladé talenty

• 12.06.2023 07:12
        • Traja prváci – Samuel M., Samuel B. a Michaela M. reprezentovali našu školu v celoslovenskej súťaži v písaní na počítači na OA Dudova. Celkovo sme sa ako škola umiestnili na 4. mieste a v bodovanom tréningu obsadil Samuel M. z I. A fantastické 2. miesto.
        • Na návšteve v čokoládovni v Kittsee

• 05.06.2023 07:36
        • To, čo sa naučili druháci na podnikovej ekonomike – ako funguje výroba a čo všetko je potrebné zabezpečiť na plynulú prevádzku, aby sa hotový výrobok dostal až k zákazníkovi, mohli žiaci na vlastné oči vidieť v čokoládovni Hauswirth v Kittsee a tak prepojiť teóriu s praxou, školu so životom.
        • Prváci zavítali do najväčšieho podniku na Slovensku

• 01.06.2023 07:21
        • Exkurzia vo Volkswagen Slovakia, a. s. bola pre žiakov 1. ročníka jedinečná príležitosť vidieť ako sa z plechov postupne vyrobí celé vozidlo. Výrobný proces vo VW SK je unikátny a vysoko automatizovaný v každej výrobnej hale.