• Beseda pre žiakov, ktorí zvažujú štúdium v zahraničí

• 30.05.2023 07:27
        • Žiaci z 1. D a 2. C sa zúčastnili besedy s pracovníčkami zo SAIA, n. o., ktoré im porozprávali o možnostiach štúdia a práce v zahraničí. To, že majú mladí ľudia v súčasnosti takéto možnosti, je aj vďaka členstvu Slovenska v Európskej únii.
        • Ako sme na tom s dezinformáciami?

• 29.05.2023 12:59
        • Na Slovensku sa zatiaľ stále darí hoaxom a dezinformáciám; a Spectator College v rámci projektu boja proti nim organizuje sériu besied na školách. Zatiaľ prebehlo celkovo päť diskusií (prvá bola v januári a všetky boli v Bratislave, pričom od septembra sa plánuje ich rozšírenie mimo hlavného mesta). Mali by pokračovať do júna 2024.
        • Dva dni venované TOLERANCII

• 25.05.2023 12:16
        • „Tolerancia nespočíva v tom, že zdieľame názor niekoho iného, ale v tom, že druhému poskytneme právo mať iný názor.“ Viktor Frankl
        • Beseda pre prvákov o jednoduchej spoločnosti na akciu

• 30.05.2023 08:10
        • Žiaci z I. A a I. B sa od generálneho riaditeľa z Centrálneho depozitáru cenných papierov, a. s. počas besedy dozvedeli aká je ich náplň práce, aké práva majú majitelia akcií a ako, kedy a prečo vznikla a zanikne jednoduchá spoločnosť na akciu.