• Naši žiaci na súťaži Mladé talenty

• 12.06.2023 07:12
      • Traja prváci – Samuel M., Samuel B. a Michaela M. reprezentovali našu školu v celoslovenskej súťaži v písaní na počítači na OA Dudova. Celkovo sme sa ako škola umiestnili na 4. mieste a v bodovanom tréningu obsadil Samuel M. z I. A fantastické 2. miesto.
      • Dvojdňová súťaž sa konala od 5. – 6. júna 2023, kedy šikovní prváci z celého Slovenska prišli do Bratislavy súťažiť v písaní na počítači a ukázať svoj talent. Súťaž pozostávala zo série dvadsiatich piatich 1-min odpisov a 10-min odpisov s penalizáciou za neopravené chyby.

V rámci veľkej konkurencie naši žiaci úspešne reprezentovali školu a všetku svoju námahu, ktorú vynaložili na učenie sa desaťprstovej hmatovej metódy počas roka sa odzrkadlila práve na tejto súťaži a v umiestnení vo výsledkovej listine. Žiaci dosahovali nové rekordy, zažili súťažnú atmosféru a spoznali nových kamarátov z iných škôl.

Sabína Kunáková, Jana Hartonová