• Škola v praxi 3 – prax tretiakov vo firme ADIENT

• 03.07.2023 08:12
      • Celý školský rok sa 6 žiačok z tried III. A a III. C zúčastňovalo praxe vo firme ADIENT v ich BBC (Bratislava Business Center) v centre Bratislavy. Každý piatok sa žiačkám venoval určitý team a oboznamoval ich so svojou náplňou práce. K našim študentkám pristupovali ako k rovnocenným partnerom a pripravili v testovacej verzii programu SAP a iných programoch praktické úlohy zo všetkých oblastí. Spoločné teambuildingy, lektorovanie v angličtine, rovnocenné vzťahy – to všetko mohli zažiť a „ochutnať“ tak skutočné pracovné prostredie a podnikovú kultúru firmy Adient.
      • Celoročná prax vyvrcholila záverečnou prezentáciou projektu v anglickom jazyku, ktorú prezentovali žiačky priamo v showroome firmy Adient v piatok 23.6.2023 za účasti vedúcich jednotlivých oddelení (teamleadrov) a zamestnancov firmy. Prezentácie sa zúčastnila aj p. zástupkyňa Jentnerová a p. Pelešová.

Veľkú vďaku vyjadrujeme p. Karin Chochulovej (HR) za celoročný mentoring a p. Barbore Záhradníkovej (riaditeľke HR) za príležitosť, ktorú nám poskytli.

Už teraz sa tešíme na ďalší, už štvrtý rok vzájomnej spolupráce.

NP