• Vyhodnotenie výtvarnej súťaže „Zdravý životný štýl mojimi očami“

• 03.07.2023 08:25
      • Pri príležitosti Dňa zdravia, ktorý sa konal ma škole 7.4.2023, prebiehala aj výtvarná súťaž „Zdravý životný štýl mojimi očami“, do ktorej sa zapojili žiaci z rôznych ročníkov. Výkres mohol byť zhotovený akoukoľvek technikou (akvarel, pastel, tempera,...), formát A3 - A5. Všetky práce boli vyvesené vo vestibule školy a do hodnotenia sa okrem odborníkov zapojili aj žiaci.  Hlavnými hodnotiacimi kritériami boli: nápaditosť, originalita a úroveň výtvarného prevedenia výtvarnej práce.