• Zaslúžený koncoročný výlet do Rakúska

• 06.07.2023 07:07
      • 40 zamestnancov školy (súčasných aj bývalých) s rodinnými príslušníkmi spoločne vycestovalo na koncoročný výlet do rakúskeho Melku. 4. júl 2023 sa preto zapíše do našich spomienok ako deň, kedy sme zažili príjemne strávený spoločný čas, sprievodcovský výklad v kláštore, veľa smiechu, veľa vtipných príhod, dobrej nálady, popoludnie v anglických záhradach, ochutnali sme dobré jedlo a v neposlednom rade sme si užili veľa oddychu v dobrej spoločnosti, čo máme ako odmenu za celoročnú prácu.
      • Všetkým kolegom a kolegyniam prajeme príjemne strávené leto, plné zážitkov a príjemných chvíľ v kruhu najbližších, aby sme načerpali veľa nových síl do nového školského roka.

P. S.: ďakujeme kolegyniam Natalke Pelešovej a Lucke Šimičákovej za zorganizovanie výletu. Ďakujeme Kamilke Bažíkovej za organizáciu a preklad z nemčiny a Marianne Mojžišovej za erudovaný a pútavý historický výklad.

SK