• Získali sme Hlavnú cenu v celoslovenskej súťaži Spotreba pre život s časopisom EKOPIS

• 03.07.2023 08:22
      • Chceli by sme sa s Vami podeliť o náš úspech a ukázať Vám  časopis - EKOPIS, ktorý sme vytvorili my, dievčatá z 3.C (Nataša, Sabrina a Veronika) a učiteľky – pani Kováčová a pani p.Vilikovská.
        Keď sme sa pustili do tvorby tohto časopisu, naším cieľom bolo, prirodzene, uspieť. To sme ale nečakali, že naša tvorba sa porote tak zapáči, že vyhráme HLAVNÚ CENU. Našou výhrou bol pobyt v Červenom Kláštore, ktorý sme si veľmi užili. Sme veľmi vďačné, že nám pani učiteľky verili a že sa do toho pustili s nami.  Ďakujeme :)
        Nataša, Sabrina a Veronika 3.C
      • Túto súťaž každoročne organizuje Asociácia spotrebiteľských subjektov s cieľom podporiť rozvoj spotrebiteľskej gramotnosti u žiakov. Úlohou tohto 26.ročníka bolo vytvoriť časopis na tému „Predstavujeme nové modely spotrebiteľského správania v obehovej ekonomike.“ Dievčatá vytvorili na danú tému pútavý časopis, so zaujímavým obsahom a vynikajúcou grafikou. Potvrdili to aj prezentáciou pred odbornou porotou.na slávnostnom vyhodnotení súťaže, ktoré sa konalo 14.- 15. 6. 2023 v krásnom prostredí Pienin v Červenom Kláštore. Táto súťaž im priniesla veľmi veľa nových skúseností a motiváciu pokračovať aj na budúci rok.

Dievčatám srdečne blahoželáme, prajeme im veľa tvorivých nápadov do budúcnosti a veľmi sa tešíme z ich veľkého úspechu. Zároveň odporúčame ich výtvor ako inšpiráciu – novinársku aj spotrebiteľskú – pre ostatných študentov, ale aj školských zamestnancov a rodičov.

Časopis EKOPIS:  file:///C:/Users/jarmy/Downloads/EKOPIS%20(3).pdf

J.Kováčová a Z. Vilikovská