• Odborná prax september 2019

• Prezentácia zahraničnej odbornej praxe - Erasmus+

V stredu 18.12.2019 sa študenti - účastníci zahraničnej odbornej praxe v Londýne, Ostrave a Krakowe v septembri 2019 - podelili o svoje pracovné skúsenosti aj osobné dojmy a zážitky v rámci prezentácie s ostatnými žiakmi školy.

Jednotlivým ročníkom postupne predstavili svoju prezentáciu a odpovedali na otázky študentov o tejto možnosti zahraničnej praxe.

Tento rok sa v rámci projektu zúčastnilo 20 žiakov 4. ročníka praxe v dĺžke 14 dní a 2 žiačky - čerstvé absolventky školy - dlhodobej praxe v dĺžke 4 mesiace v rámci podprogramu Erasmus PRO.

Zahraničná prax ponúka možnosť vidieť prácu v reálnych firmách v zahraničí a získať nové skúsenosti a zážitky, ktoré určite pomohli posunúť sa žiakom v odbornej oblasti či v rozvoji osobnosti.

Veríme, že ponuku zúčastniť sa praxe v zahraničí využijú v septembri 2020 aj ďalší dvadsiati študenti.

Natália Pelesova