• NAJVZORNEJŠIA V TRIEDENÍ ODPADU - TRIEDA III. A

• 08.07.2019 09:16
        • Aj tento školský rok Mária Mydlová, riaditeľka školy odovzdala zlatú medailu "Najvzornejšia trieda v triedení odpadu" víťaznej triede, ktorou je v tomto školskom roku  III. A.

BLAHOŽELÁME A ĎAKUJEME.

Autorkami medaily sú žiačky II. A triedy Nikoleta Šimončičová a Lenka Balážiková.

Tešíme sa a ďakujeme.

• NAJÚSPEŠNEJŠÍ  V RIADITELNI
        • NAJÚSPEŠNEJŠÍ V RIADITELNI

• 08.07.2019 09:13
        • Naša škola venuje úspešným žiakom v rámci mimoškolskej činnosti náležitú pozornosť.

Aj tento školský rok Ing. Mária Mydlová, riaditeľka školy, PhDr. Eva Farkašová, predsedníčka školskej komisie Stredoškolskej odbornej činnosti a Mgr. Viera Mazúrová, správca nášho Neinvestičného fondu si vyhradili čas na slávnostné prijatie a vyjadrenie uznania riešiteľom súťaží Generácia €uro a Stredoškolská odborná činnosť.

• DofE

• 28.06.2019 07:16
        • V stredu a štvrtok absolvovali naši dofáci ťažkú kvalifikačnú expedíciu a zvládli ju ma výbornú. Všetkým ukázali, že sa nielen vedia orientovať v neznámom prostredí ale aj dokážu pracovať ako tím a navzájom si pomáhať. Všetkým dofákom patrí veľká pochvala.
        • Projekt III.A triedy

• 28.06.2019 07:13
        • Na známosť sa dáva, že trieda 3.A sa úlohy zabezpečenia plných brušiek našej školy v rámci Projektov zhostila výborne, o výsledku práce nehovoriac. Napriek skutočnosti, že naše prvotné nápady sa kvôli neochote či nezáujmu iných nemohli zorganizovať, sme naďalej usilovne pracovali na ďalšom a lepšom nápade. A úspešne!