• Projekt III.A triedy

• 28.06.2019 07:13
      • Na známosť sa dáva, že trieda 3.A sa úlohy zabezpečenia plných brušiek našej školy v rámci Projektov zhostila výborne, o výsledku práce nehovoriac. Napriek skutočnosti, že naše prvotné nápady sa kvôli neochote či nezáujmu iných nemohli zorganizovať, sme naďalej usilovne pracovali na ďalšom a lepšom nápade. A úspešne!

• Dôkazom, že v jednote je sila, je to, že za veľmi krátky čas sme dokázali spojiť sily a rozdelili si úlohy bez pomoci profesora. Veríme, že 3.A v dňoch 15. 4. a 26. 4. spestrila deň v škole svojím bufetom, pretože všetci vieme, že láska ide cez žalúdok a presne s týmto zámerom sa bufet konal.

Výsledky: potešenie, že jedlo chutilo a samozrejme krásny zisk, ktorý sa v plnej sume venoval OZ Kroky pomoci, ktoré pomáha ľuďom v núdzi.

Neexistuje dosť slov, ktoré by vyjadrili, ako veľmi si vážime Vašu účasť, či len obyčajný úsmev.

Veľké poďakovanie patrí najmä nášmu sponzorovi, ktorý nám situáciu uľahčil (v oba dni): Bagetka na Račianskom mýte.