• NAJVZORNEJŠIA V TRIEDENÍ ODPADU - TRIEDA III. A

• 08.07.2019 09:16
      • Aj tento školský rok Mária Mydlová, riaditeľka školy odovzdala zlatú medailu "Najvzornejšia trieda v triedení odpadu" víťaznej triede, ktorou je v tomto školskom roku  III. A.

BLAHOŽELÁME A ĎAKUJEME.

Autorkami medaily sú žiačky II. A triedy Nikoleta Šimončičová a Lenka Balážiková.

Tešíme sa a ďakujeme.

• Brian a Matej , "len druháčikovia" v školskom roku 2008/2009 riešili prácu Stredoškolskej odbornej činnosti, ktorej praktickým výstupom bolo zavedenie triedenia odpadu priamo

v triedach na našej i iných školách. V práci uviedli: "Nie slovami, ale skutkami  chránime životné prostredie." A odvtedy stále triedime, ale nie všetci.

PRIDAJME SA VŠETCI.

Materiálne zabezpečenie triedenia odpadu je  financované sponzorsky Miestnym úradom Bratislava - Nové Mesto a škola triedením odpadu ročne ušetrí viac ako 700,- €.

A ešte - tie najkrajšie prázdniny všetkým.

Helena Sedláčková