• NAJÚSPEŠNEJŠÍ  V RIADITELNI
      • NAJÚSPEŠNEJŠÍ V RIADITELNI

• 08.07.2019 09:13
      • Naša škola venuje úspešným žiakom v rámci mimoškolskej činnosti náležitú pozornosť.

Aj tento školský rok Ing. Mária Mydlová, riaditeľka školy, PhDr. Eva Farkašová, predsedníčka školskej komisie Stredoškolskej odbornej činnosti a Mgr. Viera Mazúrová, správca nášho Neinvestičného fondu si vyhradili čas na slávnostné prijatie a vyjadrenie uznania riešiteľom súťaží Generácia €uro a Stredoškolská odborná činnosť.

• Tím G€ Viliam Betecha, Matej Friedl, Patrik Kindl a riešiteľ SOČ Adam Trnka reprezentovali školu a boli úspešní na celoslovenskej úrovni. V tomto školskom sú v mimoškolskej činnosti naši najúspešnejší žiaci.

Zaslúžili sa o šírenie dobrého mena školy.

ĎAKUJEME.

ĎAKUJEME rodičom, ktorí prispievajú do neinvestičného fondu. Vďaka Vám a rozhodnutiu správnej rady mohli byť úspešní riešitelia aj finančne odmenení.

ĎAKUJEME zástupcom praxe za pridanú hodnotu pre našu školu - tímu Generácia €uro, ktorý tvoria zamestnanci Národnej banky Slovenska v zložení pani Renáta Konečná, pani Jana Kováčová, pán Rastislav Čársky, pán Martin Šuster a pán Peter Szuttor a zamestnancom podnikateľskej praxe, ktorú zastupovali pán Marián Gonda a pán Tomáš Krajčovič.

Helena Sedláčková