• V PARLAMENTE

• 29.04.2019 07:30
        • V utorok, 16.4. sa počas odbornej časti maturitnej skúšky zúčastnili žiaci tretieho ročníka exkurzie do Národnej rady Slovenskej republiky. Videli sme priestory, kde pracuje 150 nami zvolených poslancov, ktorí rozhodujú o budúcnosti našej krajiny.
        • Spoznaj OARBU, preži OARBU

• 29.04.2019 07:24
        • V rámci predmetu Projekty sa žiaci 3. B triedy vydali na svoje základné školy, aby predstavili terajším ôsmakom a deviatakom našu školu. Ich cieľom bolo prilákať budúcich nádejných účtovníkov a ekonómov.

• SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE IHRISKA

• 28.04.2019 13:09
        • Piatok, 25. apríl 2019, nebol len obyčajný deň. Uskutočnilo sa slávnostné otvorenie viacúčelového športového ihriska s veľmi úspešným olympijským dňom, a to zásluhou hlavne pána profesora Jakima a našej pani riaditeľky. Obaja si určite zaslúžia veľké poďakovanie.
        • MLADÝ ÚČTOVNÍK

• 27.04.2019 09:26
        • Náš Milan Vrba zo IV. B triedy je 8. najlepší účtovník v Slovenskej republike podľa výsledkov celoštátneho kola olympiády Mladý účtovník 2019.

• Čitateľský maratón zo SJL

• 25.04.2019 10:43
        • Nemusí byť  Mesiac knihy len v marci. Na našej škole sa opäť uskutočnil Čitateľský maratón – v apríli. Veď čítanie by malo byť súčasťou nášho života po celý rok.