• Regionálne kolo Mladý účtovník 2019

• 02.04.2019 11:27
        • Spomedzi celkového počtu 43 súťažiacich žiakov obsadil 5. miesto žiak našej školy  Milan V. z triedy 4. A  a na 18. mieste sa umiestnila Mária A. z triedy 4. B. Regionálne kolo sa uskutočnilo dňa 20. 3. 2019 v Bratislave na pôde Ekonomickej univerzity. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu a želáme Veľa úspechov pri praktickej maturitnej skúške.

Alena Horáčková, vedúca PK účtovníctva

• GENERÁCIA €URO

• 28.03.2019 06:57
        • IDEME DO NBS.

Tím študentov bankovníctva „CB OARBA“ v zložení Viliam Betecha z III. C, Matej Friedl z III. A

a Patrik Kindl z III. C triedy bol pozvaný do finálového kola medzinárodnej súťaže Generácia €uro,

v ktorom pred odborníkmi menovej politiky Národnej banky Slovenska bude obhajovať svoju prácu.

• Jeden deň bez mobilu v škole

• 26.03.2019 07:16
        • Na hodinách etiky v 2.B sme sa rozprávali o rôznych závislostiach, ktoré majú svoj popis, diagnostiku a liečbu (závislosť na drogách, alkohole, nikotíne ap.). Najnovšou závislosťou, ktorá sa v posledných rokoch šíri priam ako vírus je závislosť od mobilných telefónov, ktorá dostala aj svoj názov – nomofóbia. Pri tejto chorobe  má človek úzkosť a hysterické reakcie na odlúčenie od technologického miláčika.
        • Poznáme už výsledky súťaže EXPERT GENIALITY SHOW

• 18.03.2019 07:21
        • Dňa 29.11.2018 si 36 žiakov našej školy otestovalo svoje vedomosti v celoslovenskej vedomostnej súťaži Expert geniality show. Účastníci si mohli vybrať dve témy, v ktorých si najviac veria. Ponuka bola široká: Dejiny, udalosti, umenie, Mozgolamy, Svetobežník, Tajomstvá prírody, Do you speak English?, Góly body, sekundy.