• Perníková dáma

• 20.11.2018 10:53
        • Dňa 15. novembra 2018 sa žiaci 1. – 4. ročníka zúčastnili divadelného predstavenia Perníková dáma v Mestskom divadle P. O. Hviezdoslava.

• Preventívny program k téme domáceho násilia

• 19.11.2018 07:08
        • Domáce násilie je jedna z najrozšírenejších foriem násilia. Približne 72% násilných trestných činov sa odohráva v domácnostiach. Napriek tomu, sa tomuto problému nevenuje dostatočná pozornosť.

• Súťaž v spracovaní textov na PC vo Zvolene

• 16.11.2018 07:00
        • Už tradične sa naša škola zapája do celoslovenskej súťaže v spracovaní textov na PC ZAV ZVOLEN. Tento školský rok sa súťaž konala 7. – 8. novembra a opäť sme na nej nechýbali.
        • Aj divadlo

• 14.11.2018 07:05
        • Vo štvrtok 8.11.sme sa zúčastnili predstavenia Pygmalion. Angličania opäť nesklamali a už teraz sa tešíme na jarného Romea a Júliu.
        • Exkurzia – výroba keramiky

• 09.11.2018 07:10
        • Zaujímavej exkurzie sa zúčastnili na konci októbra žiaci II. C v rámci predmetu Technické a technologické vzdelávanie. S vyučujúcou Berdákovou si mali možnosť prehĺbiť vedomosti a zručnosti vo výrobe keramiky, o čom  predtým získali informácie len teoreticky.