• 25. ročník Medzinárodného veľtrhu cvičných firiem

• 01.12.2023 09:25
      • Dňa 29. až 30. novembra 2023 sa konal Veľtrh cvičných firiem s medzinárodnou účasťou v Bratislave, kde nechýbalo zastúpenie z našej školy Obchodnej akadémie Račianska.
      • Okrem zaujímavých súťaží a obchodovania cvičných firiem sa počas veľtrhu odovzdávali aj pamätné plakety v rámci 25. výročia založenia SCCF. Naša škola bola ocenená za zásluhy pri rozvoji sieti cvičných firiem, kde zohrala dôležitú úlohu ako jedna z 9 pilotných škôl na Slovensku. Ocenenie prevzala p. Ing. A. Horáčková, PhD., dlhoročná vyučujúca predmetu cvičná firma. Žiaci cvičných firiem z rôznych odborných ekonomických škôl na Slovensku, ale aj zo zahraničia získali viaceré ocenenia v zaujímavých kategóriách, akými boli napríklad logo a slogan, udržateľná firma, web stránka s e-shopom, 90 sekúnd vo výťahu a mnoho iných.