• SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE IHRISKA

• 28.04.2019 13:09
      • Piatok, 25. apríl 2019, nebol len obyčajný deň. Uskutočnilo sa slávnostné otvorenie viacúčelového športového ihriska s veľmi úspešným olympijským dňom, a to zásluhou hlavne pána profesora Jakima a našej pani riaditeľky. Obaja si určite zaslúžia veľké poďakovanie.
      • Našu školu poctili svojou prítomnosťou aj významní hostia: riaditeľ úradu Bratislavského samosprávneho kraja RNDr. Ing. Marián Viskupič, Mgr. Dagmar Augustinská a Ing. Jana Dúbravková z oddelenia mládeže a športu z odboru školstva mládeže a športu BSK. Aj im patrí poďakovanie za ich ochotu. Tento deň bol podľa môjho názoru vážne nabitý.

Slávnostné otvorenie, olympijský deň, ktorý zahŕňal atletiku, futbal, florbal, beh, skok do diaľky a štafetu. Súčasne trieda III. A využila príležitosť a zrealizovala svoj druhý charitatívny bufet, z ktorého výťažok opäť venovala Adamovi Trnkovi, žiakovi III. A, na pomoc ľuďom v núdzi. A pokiaľ ste v piatok navštívili bufet III. A, stali ste sa súčasťou veľkého projektu Kroky pomoci, za čo sme Vám všetci veľmi vďační.

Lucia Zemanovičová