• Vynovená učebňa nemeckého jazyka

• 10.06.2014 19:22
        • Nemčinársky tím 1. C triedy si vlastnou prácou pod vedením prof. Bažíkovej vytvoril atraktívnejšie prostredie pre vyučovanie v odbornej učebni nemeckého jazyka. Finančné prostriedky poskytli rodičia  prostredníctvom 2% z dane. Zrenovovaná učebňa poslúži aj ďalším nemčinárom na OARBA Račianska. Ďakujeme rodičom i žiakom.

• Priateľská učebňa ADK

• 10.06.2014 11:58
        • Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ

Malý projekt „Priateľská učebňa ADK“  je podporený z Európskeho sociálneho fondu ako súčasť národného projektu KomPrax – Kompetencie pre prax, ktorý organizuje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.
        • Projekt Židovské kultúrne dedičstvo Bratislavy

• 09.06.2014 12:55
        • V priebehu masiaca máj – jún sa 14 žiakov druhého ročníka zapája do projektu Židovské kultúrne dedičstvo Bratislavy, ktoré v spolupráci s BSK organizuje Židovská komunita v Bratislave.
        • Odborná exkurzia do Paríža

• 09.06.2014 13:00
        • V dňoch 27. 5. – 1. 6. 2014 sa 36 žiakov 1. a 2. ročníka zúčastnilo pod vedením prof. Mojžišovej a prof. Kotiana exkurzie do fascinujúceho mesta na Seine – Paríža. Štyri dni čistého pobytu boli naplnené programom a nezabudnuteľnými zážitkami. Navštívili sme čo sa dalo aj nedalo. Videli sme krásy nevídané, zažili sme neopakovateľnú atmosféru mesta, ktoré nikdy nespí a E. Hemingway ho opísal označením „ prechodný sviatok“.
        • Slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení

• 06.06.2014 08:11
        • Slávnostným príhovorom riaditeľky školy p. Márie Mydlovej, ocenením najlepších žiakov štvrtého ročníka, vyhodnotením ich aktívneho pôsobenia na našej škole počas celého štúdia za účasti vedenia školy, triednych učiteľov a žiakov štvrtého ročníka sa dňa 2. 6. 2014 sa začalo slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení.