• "Manažérom na nečisto"

• 22.05.2014 07:55
        • Dňa 15. 5. 2014 sa 10 študentov našej školy zúčastnilo na motivačnom workshope pre budúcoročných študentov aplikovanej ekonómie. Akcia s názvom "Manažérom na nečisto" sa konala v budove AT&T na Tomášikovej ulici v Bratislave. Organizátorom bola spoločnosť AT&T Global Network Service Slovakia v spolupráci s JASR Slovensko.
        • „Vymaľujme si...“ – realizácia malého projektu Komprax – Kompetencie pre prax

• 21.05.2014 19:36

• V dňoch 19. 5. – 21. 5. 2014 zrealizoval tím žiakov z II. C triedy Obchodnej akadémie na Račianskej ulici 107 v Bratislave projekt pod názvom „Vymaľujme si...“.  Projekt, ktorý sme vymysleli, sa robil v tíme spolužiakov a jeho úlohou bolo zmeniť „niečo vo svojom okolí, čo sa nám nepáči“. Náš projekt dostal názov „Vymaľujme si...“, bol schválený a na jeho realizáciu sme získali príspevok vo výške 200 eur a to na základe rozpočtu, ktorý sme vopred pripravili.
        • ... a začína akademický týždeň pre žiakov IV. ročníka

• 19.05.2014 16:57
        • Prehliadkou tabiel žiakov štvrtého ročníka,  slávnostným príhovorom žiačky IV. A triedy Veroniky Csӧgleiovej  a riaditeľky školy Ing. Márie Mydlovej sa v piatok 16. 5. 2014 ukončil školský rok pre tohtoročných štvrtákov,  ktorí sa rozlúčili so všetkými vyučujúcimi, ktorí ich sprevádzali počas ich štvorročného štúdia na našej škole.
        • MKT končí slávnostne!

• 16.05.2014 12:05
        • S voliteľným predmetom Marketing sa na poslednej 2-hodinovke vo štvrtok 15. mája 2014  rozlúčili študenti  4. ročníka neformálne.