• Slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení

• 06.06.2014 08:11
      • Slávnostným príhovorom riaditeľky školy p. Márie Mydlovej, ocenením najlepších žiakov štvrtého ročníka, vyhodnotením ich aktívneho pôsobenia na našej škole počas celého štúdia za účasti vedenia školy, triednych učiteľov a žiakov štvrtého ročníka sa dňa 2. 6. 2014 sa začalo slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení.
      • Zároveň všetkým úspešným študentom, ktorí zmaturovali v ekonomickom softvéri OMEGA – podvojné účtovníctvo, t. z., že zložili praktickú maturitnú skúšku v časti OMEGA, v ktorej dosiahli známu výborný alebo chválitebný, sme odovzdali certifikát firmy KROS, a. s.; tento certifikát deklaruje, že jeho majiteľ vie tento program ovládať a pracovať s ním.

Všetkým úspešným absolventom želáme veľa šťastia a zdravia v ich ďalšom živote,  veľa úspechov pri prijímacích pohovoroch na vysoké školy a tiež pri hľadaní zamestnania, aby mohli všetky vedomosti získané v škole uplatniť čo najskôr v praxi.

Spracovala: Alena Horáčková