• Prednáška "Vesmír verejných výdavkov"

• 07.05.2014 14:59
        • 19. 3. 2014 sa uskutočnila v rámci projektu "Cena štátu" prednáška "Vesmír verejných výdavkov" pre žiakov 3. ročníka. O výdavkoch štátu žiakov informoval zástupca spoločnosti INESS (Institute of Economic and Social Studies).
        • Štátna skúška z písania na počítači a korešpondencie

• 07.05.2014 10:15
        • Stalo sa už tradíciou, že v rámci predmetu Administratíva a korešpondencia žiaci našej školy majú možnosť urobiť štátnu škúšku z písania na počítači a korešpondencie, ktorú vykonáva Ekonomická univerzita v Bratislave Katedra pedagogiky Národohospodárskej fakulty.
        • "10 statočných"

• 06.05.2014 18:11
        • 10 žiakov našej školy sa venovalo zdokonaľovaniu svojich zručností a rozvíjaniu kreativity počas víkendovky v Senci v rámci národného projektu KOMPRAX. Tešíme sa na výsledky ich projektov.

• Generácia €

• 12.05.2014 17:21
        • Generácia € je projekt Európskej centrálnej banky a naši študenti bankovníctva sú jeho súčasťou od okamihu, kedy začal písať svoju históriu ...