• Olympijský deň

• 01.07.2014 15:36
        • V stredu 25. 6. mali všetky športové talenty školy možnosť ukázať, čo v nich je. Konal sa Olympijský deň OA Račianska.
        • ZLATÁ MEDAILA môže byť aj za TRIEDENIE ODPADU

• 28.06.2014 06:56
        • V roku 2009 výsledkom práce Stredoškolskej odbornej činnosti  na našej škole bolo zavedenie triedenia odpadu priamo v triedach. Odvtedy žiaci našej školy skutkami dennodenne chránia životné prostredie a súťažia o získanie zlatej medaily „Najvzornejšia trieda v triedení odpadu“. Medailu navrhujú opäť naši študenti v rámci súbežne vyhlasovanej súťaže „Najlepšia medaila roka“.

• Pozdrav na prahu prázdnin z letného sídla Habsburgovcov

• 26.06.2014 19:16
        • Jeden deň pred vysvedčením si prváci s triednymi učiteľkami a nemčinárkou p. Bažíkovou odskočili“ na letné sídlo Habsburgovcov do Schloss Hofu, odkiaľ posielajú všetkým pozdravy a želania príjemných prázdnin ...

• Ďalšie ocenenie na OA Račianska 107

• 25.06.2014 19:35
        • Milan Ftáčnik – primátor Bratislavy odovzdal dňa 24. júna 2014 v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca Čestné uznanie Patrícii Šišolákovej za úspešnú reprezentáciu hlavného mesta SR Bratislavy a Čestné uznanie Ing. Márii Mydlovej za výborné výsledky práce s mládežou, ktorá dôstojne reprezentuje hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislavu.