• ZLATÁ MEDAILA môže byť aj za TRIEDENIE ODPADU

• 28.06.2014 06:56
      • V roku 2009 výsledkom práce Stredoškolskej odbornej činnosti  na našej škole bolo zavedenie triedenia odpadu priamo v triedach. Odvtedy žiaci našej školy skutkami dennodenne chránia životné prostredie a súťažia o získanie zlatej medaily „Najvzornejšia trieda v triedení odpadu“. Medailu navrhujú opäť naši študenti v rámci súbežne vyhlasovanej súťaže „Najlepšia medaila roka“.

• V tomto školskom roku víťaznú medailu navrhla Kristína Demovičová, výrazne podporovaná spolužiakmi  II. C triedy.

Zlatú  medailu „Najvzornejšia trieda  v triedení odpadu „ v rámci 4. ročníka získala IV. C trieda, v ktorej nad triedením odpadu dohliadala Ľubica Guzmická.  Pod jej vedením toto ocenenie získali aj v 3. ročníku.

V rámci 1. až 3. ročníka zlatú medailu získala III. B trieda, v ktorej nad triedením odpadu dohliadali Katarína Orbánová a Marcela Usačovová.

Víťazom blahoželáme a všetkým, ktorí prispeli k tejto aktivite na našej škole a k ochrane životného prostredia ďakujeme.

Helena Sedláčková