• Prezentácia zahraničnej odbornej praxe v rámci programu Erasmus+

• 06.07.2022 07:18
        • Uchádzať sa o miesto na zahraničnej odbornej praxi v rámci programu Erasmus+ a ErasmusPRO sa oplatí – o tomto prišli presvedčiť svojich mladších spolužiakov tohtoroční maturanti, aj naši absolventi z roku 2020. So žiakmi prvého až tretieho ročníka sa podelili o svoje skúsenosti z praxe v Londýne, Dubline, Krakowe, Havířove či Ostrave.
        • Projektový deň na záver školského roka

• 29.06.2022 07:25
        • Dňa 28. 06. 2022 sa tretiaci zúčastnili projektového dňa, počas ktorého pracovali v tímoch a mali vytvoriť projekt na témy - fajčenie, bankovky alebo ekonomická hra. Na základe presne stanovených pravidiel a kritérií pracovali tretiaci v odborných učebniach na svojich projektoch.
        • Matematický Klokan 2022

• 29.06.2022 07:20
        • je najväčšia medzinárodná matematická súťaž na svete. Každoročne sa do nej zapája niekoľko miliónov žiakov na celej zemeguli.

11.apríla sa súťažilo aj u nás v škole a 29 žiakov dokázalo, že im logika a matematické myslenie nie sú cudzie, čo dokázali aj svojimi výsledkami.

• Dobrá atmosféra v triede je pre nás dôležitá

• 08.06.2022 12:50
        • Pri náročnom období záveru školského roka žiaci I.A a I.C absolvovali aktivity zamerané na skupinovú atmosféru (vývoj a dynamiku triednych skupín), ktoré boli pokračovaním Dobrého štartu.