• EDUCATE SLOVAKIA

• 06.02.2019 07:13
      • V dňoch 28. 1. – 30. 1. 2019 sa žiaci 3. ročníka a 16 žiakov 2. ročníka zúčastnili vzdelávacieho projektu v anglickom jazyku Educate Slovakia, ktorého sprostredkovateľom bola organizácia AIESEC.
      • Cieľom projektu bolo intenzívne používanie anglického jazyka formou zážitkového učenia a komunikácie s cudzincom, spoznanie rôznych kultúr a tradícií a zároveň rozvíjanie tolerancie v multikultúrnej spoločnosti.

Štyria stážisti – Zhalalova Perizat Zhalalovna z Kirgistanu, Nurlan Alizade z Azerbajdžanu, Nurul Aulia R z Indonézie a Zining Jin z Číny – si pripravili pre našich študentov zaujímavé prezentácie v anglickom jazyku, diskutovali so žiakmi na rôzne témy, hrali sa s nimi teambuildingové hry.

Zo strany žiakov a učiteľov bol projekt vyhodnotený ako veľmi dobrý. Žiaci vyzdvihli u stážistov ich veľmi dobrý prístup k žiakom a zaujímavý výber tém.

Koordinátor projektu: Viera Mazúrová