• Charitatívna činnosť – Belasý motýľ

• 24.06.2019 07:18
      • Pomáhať druhým ľuďom, zvlášť tým, ktorí to najviac potrebujú, je veľmi ušľachtilá činnosť. Sme radi, že aj v našej škole sa nájdu žiaci vždy ochotne pomôcť, ak treba.
      • Preukázali to aj žiaci z I. A Vojtech M., Nikola J., Adriana H. a Adriana Č., ďalej žiaci z II. C Emma D., Lea K. a David O. a žiaci z II. B Henrieta S., František H. a Kristína K. Zúčastnili sa celoštátnej verejnej finančnej zbierky Belasý motýľ, ktorá je venovaná na pomoc ľuďom s nervovosvalovým ochorením – muskulárnym dystrofikom. Podarilo sa im pre týchto ľudí vyzbierať krásnych 275,56 €, za čo im organizácia muskulárnych dystrofikov poslala pekný ďakovný list. Najväčšou odmenou je však dobrý pocit z toho, že sme opäť pomohli.

Všetci zúčastnení týchto akcií si zaslúžia veľké poďakovanie.

Berdáková /koordinátorka/