• Vyhodnotenie súťaže Klokan a výtvarnej súťaže „Zdravý životný štýl mojimi očami“

• 18.06.2019 07:08
      • Vo štvrtok 21. marca sa klokanilo na štyroch kontinentoch na zemeguli a v 1500 školách na celom Slovensku. So zaujímavými úlohami sa u nás na škole popasovalo 29 žiakov vo dvoch kategóriách.

• Kategória žiakov 1. a  2. ročníka  KADET 012   -  20 žiakov

Kategória žiakov 3. a 4. ročníka   JUNIOR 034  -   9 žiakov

A že to zvládli veľmi dobre hovoria ich výsledky - medzi 20% najúspešnejších žiakov na Slovensku sa zaradilo 7 žiakov a tí dostali diplom Úspešný riešiteľ.

Úspešní riešitelia v  kategórii KADET O12 sú:

1. Zoltán K.      –  2.A
        2. Lukáš  V.      –  2.C
        3. Miroslav M.    – 1.A
        4. Simona R.      – 2.C

Úspešní riešitelia v  kategórii KADET O12 sú:

1. Lucia D.       –  4.C
        2. Agnesa P.    –  4.A
        3. Aneta F.      –  4.C

Titul školský šampión (najlepší z celej školy) získal Zoltán K. z 2.A.

Úspešní riešitelia okrem diplomov dostali aj darčekové Tesco poukážky na nákup tovaru.

Zároveň s vyhodnotením súťaže Klokan, bola vyhodnotená aj výtvarná súťaž „Zdravý životný štýl mojimi očami“, ktorá bola súčasťou Dňa zdravia na našej škole.

Účastníčky súťaže Lucia D. (4.C), Erika P. a Lucia Z. (3.A), Kristína F. (1.A), Nikoleta Š. a Lenka B.(2.A) získali darčekové Tesco poukážky na nákup tovaru.

Všetkým súťažiacim v súťaži Klokan ďakujeme za reprezentáciu školy a úspešným riešiteľom blahoželáme.

Účastníčkam výtvarnej súťaže srdečne blahoželáme a prajeme veľa tvorivých nápadov v ďalších podobných aktivitách.

Koordinátorka súťaží Jarmila Kováčová