• Konferencia „Cesty k dobrej škole“

• 04.06.2019 07:43
      • Vo štvrtok 23. mája 2019 sa v Bratislave uskutočnila celoslovenská konferencia pod názvom  „Cesty k dobrej škole“, na ktorej sa stretli učitelia a  iní pedagogickí pracovníci z celého Slovenska. Tohtoročná téma bola: „Vzdelávať nestačí.“

• Vďaka vedeniu školy a BSK sme mali možnosť zúčastniť sa tejto konferencie, ktorá bola pre nás zaujímavá a podnetná, na ktorej sa diskutovalo o aktuálnych otázkach nielen vzdelávania, ale aj výchovy a mohli sme sa inšpirovať skúsenosťami učiteľov, ktorí sú vo výchovnom pôsobení možno o krok vpredu.

Zamyslíme sa nad otázkami, ktoré sa niesli nielen celou konferenciou, ale rezonujú aj v nás všetkých : Má škola vôbec vychovávať? A k čomu konkrétne?

J. Kováčová, J. Hartonová, K. Kučová