• Projekt „Škola škole“ úspešne pokračuje...

• 20.05.2019 11:15
      • Naši študenti vzdelávajú vašich študentov – tak by som nazvala aktivitu v rámci projektu, ktorý sme zrealizovali spolu so Strednou zdravotníckou školou na Záhradníckej ulici v Bratislave.
      • V 3. ročníku sa našlo 14 odvážlivcov, ktorí odprezentovali „zdravoťákom“ pre nich nie moc známe témy, ale tým našim „prezentérom“ to išlo výborne. Poučili ich v oblasti finančnej gramotnosti, daňových priznaní pre študentov, ako sa obliecť a správať na pracovnom pohovore, ako si pripraviť životopis, motivačný list a europas. Vďaka patrí aj ich odborným konzultantkám: Ing. Hartonovej, Ing. Horáčkovej, Ing. Kučovej a Ing. Sedláčkovej.

Tak, tretiaci, len tak ďalej v komunikačných zručnostiach. Šťastie praje pripraveným!

Zapísala a akciu spolu s nimi absolvovala: Ing. Jana Hartonová