• Naša škola na krajskej aj celoštátnej prehliadke SOČ opäť úspešná.

• 06.05.2019 07:06
      • Prácu Kroky pomoci, ktorej autorom je Adam Trnka z III. A triedy, ocenila tiež odborná hodnotiaca komisia na krajskej aj na celoštátnej prehliadke Stredoškolskej odbornej činnosti.
      • Náš Adam s prácou Kroky pomoci získal na školskej prehliadke SOČ 1. miesto, na krajskej prehliadke v konkurencii 13 prác opäť 1. miesto a na celoštátnej prehliadke SOČ ešte v silnejšej konkurencii 16 prác 4. miesto. Zaslúžil sa o šírenie dobrého mena školy.

BLAHOŽELÁME a ĎAKUJEME.

Adam Trnka už po krajskej prehliadke SOČ splnil podmienky pre realizáciu praktickej časti odbornej zložky maturitnej skúšky formou „obhajoby úspešných súťažných prác“ v 4. ročníku.

Naša škola už veľa rokov ponúka žiakom 2 formy praktickej časti odbornej zložky maturitnej skúšky. Aj možnosť slobodnej voľby je pridanou hodnotou našej školy.

Helena Sedláčková