• Teambuilding 1. ročníka

• 01.06.2018 10:05
        • Teambuildingové aktivity žiakov 1. ročníka, ktoré si jednotlivé triedy vopred pripravili boli zaujímavé. Skákanie vo vreci, hádzanie do cieľa, vedomostná súťaž, či loptové hry vyplnili voľno časový program počas maturitných skúšok na našej škole. Organizátori z jednotlivých tried mali možnosť zažiť, ako náročné je byť zodpovedným, vtiahnuť do hry spolužiakov, povzbudzovať súťažiach a vytvoriť príjemnú atmosféru. Smiech a obdiv nechýbali.

• Turistika na Devínsku Kobylu

• 30.05.2018 07:00
        • Dňa 20.5.2018 sa študentky našej školy spolu so študentkami z OA Nevädzová zúčastnili na turistike  v Devínskej časti Malých Karpát. Akcia sa konala v rámci programu DofE (Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu).

• Svet médií

• 24.05.2018 07:01
        • Počas maturitných skúšok sa žiaci 1. a 2. ročníka stretli s filmovým kritikom Petrom Konečným na audiovizuálnej prednáške Svet médií. Oboznámiť sa s dejinami kinematografie je výborný nápad v čase, keď sa cez médiá hrnú k nám informácie zo všetkých strán.