• LVVK Donovaly 2023

• 19.03.2023 12:32
      • V dňoch 12. - 17. marca sa žiaci prvého a druhého ročníka zúčastnili LVVK na Donovaloch, počas ktorého si to veľmi užívali. Ubytovaní sme boli v hoteli, ktorý bol priamo pri svahu. Žiaci boli rozdelení do 6 lyžiarskych a 2 snowboardových skupín. Niektorí z nich si lyže a snowboard vyskúšali prvýkrát.
      • Lyžovali sme dvakrát do dňa a náš voľný čas sme si krátili či už našimi vlastnými aktivitami, oddychom, ale aj súťažami, medzi ktorými bol napríklad stoličkový tanec, hudobný kvíz alebo ľudské piškvorky. Najviac budeme spomínať na chodbovú párty s inštruktormi kde sme sa všetci zabavili.

Tento lyžiarsky som si veľmi užila. Síce som stála na lyžiach prvýkrát, ale myslím si, že som spravila za týždeň veľký pokrok. Prekonala som svoj strach, išla do toho naplno a nakoniec išla aj na veľký svah. Taktiež si myslím, že sme sa celkovo ako kolektív zblížili.
        Sofia 1.D

Ja a Andrejka sme sa postavili po prvýkrát na lyže a láska na prvý pohľad to rozhodne nebola, ale počas týždňa sme si lyžovanie veľmi obľúbili. Aj napriek veľa pádom a bolesti sme to vďaka dobrým a trpezlivým inštruktorom zvládli. Nesmieme zabudnúť na úžasný kolektív ľudí, ktorý sa tu zišiel a na chvíle strávené spolu.
        Miška a Andrejka 1.D

Sofia D., Sofia K., Katka P., Emma V., Andrejka H., Lucka H., Zaira K., Miška B.