• Úspech našej žiačky na krajskom kole 57. ročníka Súťaže žiakov stredných škôl v spracovaní informácií na počítači

• 13.02.2023 16:23
      • Už tradične sa na Slovensku koná Súťaž žiakov stredných škôl v spracovaní informácií na počítači, v rámci ktorej si majú možnosť žiaci na celom Slovensku preveriť svoju schopnosť v ovládaní písania a spracovaní textu na počítači.
      • V krajskom kole tejto súťaže za Bratislavský kraj reprezentovala našu Obchodnú akadémiu víťazka školského kola žiačka II.A Michele, ktorá dosiahla krásny výkon v disciplíne odpis textu na rýchlosť a presnosť a umiestnila sa v rámci Bratislavského kraja na veľmi peknom III. mieste. Preukázala nie len šikovnosť v písaní, ale aj pevné nervy, ktoré sú tiež na súťaži potrebné. Sme hrdí, že žiačka našej školy patrí k najšikovnejším žiakom stredných škôl v Bratislavskom kraji v písaní na počítači.

Srdečne gratulujeme a prajeme úspechy aj v ďalších súťažiach.

Ivona Berdáková