• Na celoslovenskej súťaži v písaní na počítači predviedli naši žiaci skvelé výkony

• 27.01.2023 10:29
      • Súťaž s názvom ZAV Zvolen sa tento rok konala online a tak na pôde našej školy dostali dvadsiati piati žiaci z 1., 2. a 3. ročníka príležitosť zapojiť sa do súťažných disciplín, ktoré pozostávali zo série 25-tich minútoviek a dvoch 10-min odpisov s penalizáciou 50 a 100 úderov za neopravenú chybu.
      • Súťaže sa celkovo zúčastnilo 299 žiakov na Slovensku prevažne z obchodných akadémií. Hlavne naši prváci zažili prvýkrát súťažnú atmosféru, ale zapojili sa aj skúsení súťažiaci z vyšších ročníkov a tak mali všetci možnosť zmerať si svoje výkony v písaní na počítači s rovesníkmi z iných škôl. Naša škola sa umiestnila na 12. mieste. Všetkým zúčastneným gratulujeme k dosiahnutým výsledkom.

Sabína Kunáková