• O projekte, ktorý nezostal len na papieri

• 16.12.2022 09:17
      • Žiaci 1. B v rámci praxe vo firme BeOpen pracovali na eduskramovom projekte, ktorý riešili nielen teoreticky a ich plán nezostal len na papieroch, ale tento projekt pretavili do reality v podobe zorganizovaného eventu s názvom „Z 0 na 100“.
      • Event bol pripravený v podobe one-to-one rozhovoru s hosťom Ing. Viliamom Hausleitnerom, ktorý sa dlhé roky venuje podnikaniu a so žiakmi sa podelil o svoje skúsenosti z oblasti importu zahraničných potravinárskych brandov na slovenský a český trh. Pán Hausleitner zodpovedal aj otázky žiakov a pozvaných hostí. Okrem zaujímavého rozhovoru a živej diskusie si žiaci pre pozvaných hostí pripravili aj aktivity formou súťaže učitelia vs. žiaci a samozrejme, šťastie prialo žiakom, ktorí boli šikovnejší pri odpovediach a vyhrali. Na záver si žiaci vypočuli aj feedback na zorganizovanú udalosť, ktorý im pomôže odstrániť nedostatky a zdokonaliť sa v oblasti organizácie akcií.

Ja ďakujem mojim žiakom za pozvanie na tento event a príjemne strávený čas s nimi. Som rada, že som sa toho mohla zúčastniť a vidieť výsledok ich dlhodobej práce na projekte a verím, že v podobných akciách budú žiaci pokračovať a že si z toho do života veľa odnesú. Ak by ste sa o tomto projekte chceli dozvedieť viac, navštívte žiakov v 1. B a radi vám o tom porozprávajú.

Linda O.: Tým, že to bol náš prvý organizovaný event to za mňa bolo veľmi fajn. Naučili sme sa veľa nových veci a bolo to pre nás prínosom, užili sme si to a aj na pár chýb, ktoré nabudúce vylepšíme, sme to podľa mňa zvládli úplne super a bola aj sranda.

Sabína Kunáková